WORN TO BE WILD

NetWork Sonbahar/Kış 2018 “Worn To Be Wild” kapsül koleksiyonu gücünü ve ilhamını vahşi doğadan alan erkekleri cesur ve dinamik bir stille karşılıyor.

Şehirde maceraperest bir hayat sürdüren ve farkını tercih ettiği parçalarla vurgulayan NetWork erkeği için tasarlanan bu kapsül koleksiyon, özenle tasarlanan dış giyimden stil tamamlayıcı aksesuarlara geniş bir yelpaze sunuyor.

Doğa ve şehir arasındaki sınırların bulanıklaşmasıyla birlikte yükselişe geçen fonksiyonel modanın yansımalarını Worn To Be Wild ile yakalamak mümkün. Mevsimin başrol oyuncuları sportif puffer mont ve yeleklerin yanı sıra özel kumaşları ve rahat kalıplarıyla paltolar da temanın öne çıkan parçaları arasında.

Dinamik ruhu sadece tasarımlara değil, desen ve renklere de taşıyan “Worn To Be Wild” parçaları kırmızı, mavi gibi iddialı renkleri gri melanj, bej ve kahverengi ile birlikte yorumluyor.

Sezonun trendi olan kadifeyi micro yünlü flanelle bir araya getiren tasarımları trikolarda, hırkalarda ve pantolonlarda görmek mümkün. Ayrıca NetWork koleksiyonunun olmazsa olmazları sweatshirt’ler de doğanın yansımaları olan dağ ve kayak grafik baskılarıyla tekrar tasarlanıyor.

Yeni koleksiyonu tüm mağazalarda ve network.com.tr’de bulabilirsiniz.

Be first to comment