Vacay Mood

Tatil modunuzu belirlemek için biraz renk ilhamına ne dersiniz?

Summer White
Denizin kumsalla buluştuğu açık maviler, deniz kabuklarının ekru tonları ve Yunan adalarının simgesi beyaz evler… Tüm bunlar hayalinizdeki tatili anlatıyorsa sizin tatildeki favori renginiz “beyaz” olabilir. Valizinize beyaz bir elbise, mayo ya da kimono eklemeyi unutmayın.

Dusty Pink
Pastel tonların bahardan yaza devam etmesiyle gündeme gelen soft renkler, özellikle toz pembe tonları, bu sezonun en sakin aynı zamanda da en iddialı renklerinden. Bu renkten ilham almak isterseniz pembe keten gömlek ve şort ikilisine valizinizde yer açmayı unutmayın. Ayrıca bu ikiliyi birlikte kombinleyerek daha etkileyici görünmek de mümkün.

Color Crush
Sıcak yazın gelişiyle renkler de canlanıyor. Renkli bir stil için Küba sokaklarından ilham almaya ne dersiniz? Turunculardan mavilere, pembelerden yeşillere tüm renkleri birlikte kullanarak kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Yellow Story
Yaza biraz dinamizm katmak isterseniz sarının enerjisinden yardım alabilirsiniz. Bu sezon pastel tonların yanı sıra canlı sarılar da valizinize renk katmak için sabırsızlanıyor.

Natural Inspiration
Açık renkler, keten dokular ve natürellik hissi… Tatilden beklentiniz bol dinlenmeli, sakin, huzurlu ve rahat birkaç gün geçirmekse açık renkler ve keten parçalar tam size göre.

Tropical Palette
Yeşil ve mavinin en etkileyici tonlarını buluşturan tropikal renk paletiyle yaz stilinizi tatile uyarlamaya ne dersiniz? Özellikle mavinin koyu tonlarını birlikte kullanarak bu uyumlu bir tatil stili oluşturabilirsiniz.

Daha fazlasını NetWork.com.tr‘den keşfedebilirsiniz.

Be first to comment