Summer Escape

3 farklı rota, 3 farklı stil. Bu yaz yapacağınız kaçamağın rotasını seçin, tatilinize uygun valizinizi beraber hazırlayalım!

Côte d’Azur – Fransa

Fransız Rivierası stili; yakıcı sıcakta rahat ve şık giysiler isteyen varlıklı tatilcilerle başlayan zamansız zarif bir görünüm.

Côte d’Azur, 1950’lerdeki altın çağından beri stili pek değişmemiş olan kesinlikle en iyi tatil destinasyonlarından biri. Çoğu ziyaretçi, Grace Kelly, Audrey Hepburn ve Jane Birkin tarafından yarım yüzyıldan daha uzun bir süre önce Breton çizgili parçalarla, klasik şablona sadık kalmayı tercih ediyor. Anahtar parçalar arasında espadriller de yer alıyor. Grace Kelly’nin zamansız stilinden esinlenmek için Fransız Rivierası’ndan daha uygun bir yer olmayabilir!

Çizgili triko + çizgili pantolon + espadril + triko elbise + inci küpe + hasır çanta + bikini = Côte d’Azur stili

San Sebastián – İspanya

İkonik beyaz kumlu plajlar, parke taşlı sokaklar ve nefes kesici manzarasıyla Biscay Körfezi; San Sebastián denince akla ilk gelenler arasında.

Çabasız şıklığın hakim olduğu şehirde çoğu lokalin tercihi şort ve elbiselerden yana olurken fisto kumaşlar da bir o kadar tercih ediliyor. Rahat elbiselere, hasır şapkalar ve düz ayakkabılar eşlik ediyor. Muhteşem doğasıyla öne çıkan San Sebastián için valizinizi hazırlarken yeşilden ilham alın!

Fisto bluz + şort + sandalet + hasır clutch + elbise + hasır şapka + bikini = San Sebastián stili

Capri Adası – İtalya

Zamansız, şık ve sportif… 1950’lerde ve 1960’larda Ingrid Bergman’dan Rita Hayworth’a kadar stil sahibi kadınların uğrak yeri olan İtalya’nın Capri Adası; limon ağacı kokusunun hakim olduğu sokaklarıyla, sandalet ve mücevher mağazalarıyla tam bir tatil cenneti.

Capri Adası, sadece İtalya’nın değil, kuşkusuz dünyanın en stil sahibi adalarından biri. Adını adadan alan kısa pantolonlar, mercan tonlarıyla kombinlenirken, zarif sandaletler tercih ediliyor. Capri Adası stilini yakalamak için Jackie Kennedy’den ilham almakta fayda var.

Çizgili gömlek + kısa paçalı pantolon + elbise + mercan desenli tişört + sandalet + örgü çanta + mayo = Capri Adası stili

Be first to comment