Sezonda Yatırım Yapmanız Gereken 5 Trend

Trendleri kendi stiline uyarlayarak sezon gardırobunu güncelleme zamanı! Sezonda öne çıkan 5 trend ve onlara özel stil önerileri…


All In White

Her dönemin rengi beyaz, bu sezon takım oyunundan destek alarak daha da güçleniyor. Tek parça yerine total look olarak karşımıza çıkan sezonun en hit renk trendi, kazak ve pantolon gibi giysilerin yanı sıra aksesuarları da etkisi altına alıyor.

Stil Önerisi
Baştan aşağı tek renkle güçlü bir kombin oluşturmak beyazla yapılabilecek en iddialı stil önerilerinden.


Modern Office Look

Trendlerle birlikte ofis kuralları da değişti! Stil sahibi görünümden uzaklaşmadan rahatlığın peşinden gitmek bu sezonun favori hareketi. Üstelik bu trend sadece ofiste değil iş çıkışı planlarında da oldukça etkili.

Stil Önerisi
Modern ofis stilinde desenli blazer ve denim pantolon ikilisine eşlik eden sade ve şık bir bluzla çabasız şıklık hissini yakalamak hiç de zor değil.


Color Crush

Sezonun en güçlü ve en dikkat çekici renkleri biraraya geldi! Kırmızı, mor ve fuşya gibi çarpıcı renklerin alışılmadık birlikteliği sezonun en gösterişli trendi.

Stil Önerisi
Bu iddialı renkleri birlikte uyum içerisinde kullanmanın sırrı desen ve taş gibi detaylarda saklı.


Tweed

Yeni sezonda birçok trend geçmişten besleniyor. Bunlardan bir tanesi de 1920’lerde altın çağını yaşayan Tüvit. Genellikle etek ceket takımlarında görmeye alıştığımız bu özel doku, yeni sezonda elbiselerde de söz sahibi.

Stil Önerisi
Tüvit parçaları dantel gibi farklı dokularda zarif parçalarla kombinleyerek yeni bir yorum getirmek mümkün.


Animal Print

Desenler şekil değiştirerek de olsa her sezon trendler arasında yerini alıyor. Bu sezonun favori desenlerinde ise animal print baskılar öne çıkıyor. Leopar ve piton gibi hayvanlardan ilham alan güçlü desenler bu sezon yatırım yapılması gereken trendler listesinde ilk sırada.

Stil Önerisi
Desenleri daha da öne çıkarmak için soğuk renklerden yardım almak mümkün. Griden antrasite uzanan tonlar bu stil için en ideal renklerden…

Bu 5 trendi daha yakından takip etmek için ihtiyacınız olan parçalar NetWork‘te!

 

Be first to comment