Ready To Party

Yeni yıl gecesine özel bir parti planınız varsa ihtiyacınız olan stil önerileri burada!

Cesur Tavır
Bu gece parti gecesi ise cesur ve farklı dekolteleri metalik ve taşlı detaylarla daha da güçlendirmeye ne dersiniz? Tüm bunları yaparken stili dengelemek için farklı dokuları tek parçada buluşturan siyahı başrole koymayı unutmayın.

Renk Farkı
Gecede fark yaratmak ve öne çıkmak için alternatif renk ve dokuları deneyin. Kadife dokusuyla daha da dikkat çeken lacivert, smokin anlayışına farklı bir yorum getirmek için ideal bir seçim.

Modern ve Minimal Duruş
Sadelikten uzaklaşmadan cool ve iddialı görünmenin sırrı tüm zamanların en mükemmel ikilisi siyah ve beyazda saklı. Bu ikilinin minimal tarzını modern formlarla tamamlayarak kendi çizginizi ortaya koyabilirsiniz.

Daima Kusursuz
Zamansız ve daima şık bir tarza sahipseniz özel gecelerin vazgeçilmez parçası siyah smokin, her zamanki asil tavrıyla size eşlik etmeye hazır. Unutmayın ki geçmiş dönemlerden beri sözü geçen bir efsane ile karşı karşıyasınız.

Işıltı Dozu Yüksek
Parti denince aklınıza ışıltılı bir gece geliyorsa stilinizi de bu geceye uyarlayabilirsiniz. Bunun için payetli ve taşlı parçalar başvurmanız gereken en yetkili mercii olurken bu ışıltının dozunu siyah mat aksesuarlarla dengelemeniz iyi olabilir.

Be first to comment