Ready To Escape

Tatil planı yapmak kadar, ideal tatil bavulunu hazırlamak da önemli! İşte size birkaç öneri…

Weekend Escape

Assos, Kazdağları, Şile, İğneada, Cunda… Hafta sonuna kısa bir tatil keyfi planlamak için seçenekleri çoğaltmak mümkün. Güzel havaları fırsat bilin ve hafta sonu kaçamağınızı daha fazla ertelemeyin.

Planınızı yaptıktan sonra sadece bir sırt çantası, şort, tshirt, gömlek ve bol eğlence! Bu 3’lüyü birlikte kombinlerken birbirine yakın renkler seçerek stilinizi tamamlayabilirsiniz. Unutmayın; bu keyifli hafta sonu için fazlasına ihtiyacınız yok.

Long Weekend


Hafta sonunu biraz uzatmaya ne dersiniz? Özel günlerle birleşen ya da sadece Cuma gününü izin alarak uzatabileceğiniz hafta sonları bu plan için en doğru zaman.

Her konsepte uyum sağlayan gömlek&denim kombinleri tam da uzun hafta sonuna göre. Unutmayın bu birkaç günlük tatilde seyahat çantanızda her parçadan bir yedek almanız yeterli.

Vacation Mood

Rotanızı belirleyin, uzun bir tatili hak ettiniz. Afrika’da Safari ya da birkaç ülkeyi arka arkaya gezeceğiniz bir Avrupa seyahati seçenekleriniz hiç olmadığı kadar fazla. Karar vermeniz biraz zaman alabilir.

Valizinizi hazırlarken öncelikle gideceğiniz yerin iklimini ve orada yapacaklarınızı gözünüzün önüne getirin. En önemlisi; kendi içlerinde kombinlenebilen çok yönlü parçaları tercih edin bu sayede hiç giymeceğiniz parçaları boşuna yanınızda taşımış olmazsınız.

Son olarak tatile çıkarken e-mail’inizi “Out Of Office” yapmayı unutmayın.

Be first to comment