Perfect Guest

Katıldığınız her davette mükemmel görünmeniz için davet konseptine göre stil önerileri.


Suit Up
Her davette etkili, stil sahibi kurtarıcı parçalar

Tüm davetlere uyum sağlayan kusursuz bir takım elbiseyi triko ya da gömlek seçimiyle konseptlere uyarlayabilirsiniz.  Lacivert ve mavi tonları bu konuda başvurabileceğiniz en yetkili renk paleti. Davet stilinizde desen kullanmak isterseniz kravat, mendil ya da kemer gibi şık aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.

Black Tie
Davetiyede dress code “Black Tie” ise bu parçalar tam nokta atışı…

Davetiyenin bir köşesinde “Dress Code: Black Tie” yazıyorsa ya da en yakın  arkadaşınızın düğünüyse siyah smokin takım bu özel davet için tam yatırım yapılacak parça. Tamamlayıcı aksesuar seçiminden en ince ayrıntısına kadar hiçbir detayı atlamamaya özen gösterin. Unutmayın ki siyah, saten yakalı bir smokin her erkeğin sahip olması gereken  parçalar listesinde daima üstlerde.

Beach Wedding

Yazın favori düğünlerinin sakin ve rahat temsilcileri

Yazın favorisi kumsal düğünlerinin davetli stilinde natürel tonlar ve keten parçalar başrolde. Ceket yerine yelek de tercih edebileceğiniz bu düğünlerde smart casual tarzdaki pantolon seçimi de oldukça önemli. Gecenin sonunu denizde bitirme ihtimalini aklınızdan çıkarmayın.

Gala

Özel davetlerde fark yaratmanın sırrı iddialı renklerde saklı…

Şıklık çıtasını yükselten gala geceleri ve davetlerde fark yaratmanın sırrı smokinlerin rengiyle oynamakta saklı. Siyah parçalarla tamamlayarak daha da ön plana çıkarabileceğiniz bordo ya da midnight blue smokin ceketler gecenin ilgi odağı olmaya hazır. Bu stili daha da farklılaştırmak isterseniz askı, cep saati gibi aksesuarlardan destek alabilirsiniz.

Mükemmel davet stili için ihtiyacınız olan tüm parçalar burada sizi bekliyor…

Be first to comment