Özel Gecelerde Işıldayın!

Partiler, davetler… Yaz gecelerinde iddianın dozunu artırmak için çok fazla neden var. DMxNetWork koleksiyonundaki parçalar ile bu gecelere nokta atışı yapmaya ne dersiniz?

DM x NetWork koleksiyonu Derin Mermerci’nin ikonik stiliyle NetWork’ün zamansız tasarım anlayışını dördüncü kez bir araya getiriyor.

Yalın ve özgün tarzını bu özel koleksiyona yansıtan Derin Mermerci’nin yaratıcı tavrından ilham alan cesur tasarımlar, güçlü duruşlarını çabasız şıklıkla birleştiren özgür ruhlu kadınlara hitap ediyor. İlkbahar/Yaz 2019 sezonunda ağırlıklı olarak parti ve kutlama konsepti etrafında tasarlanan koleksiyon, yaz davetlerinde şıklığıyla öne çıkmak isteyenlere her zamanki gibi zarif ve bir o kadar da göz alıcı alternatifler sunuyor

Zarif davet elbiseleri, smokin ceketlerle kombinlenerek maskülen bir görünüme kavuşuyor. Yıldız desenli uzun elbise, yaz davetlerine damgasını vuracak ikonik bir silueti işaret ediyor.

Çiçeklerin hareketli tavrı yaz partilerinin en iyi kurtarıcısı. Canlı tonlarda öne çıkan floral desenli kaftan rahatlık konusunda da oldukça iddialı.

Partide ışıltının dozunu arttırmak için gold tulum başvurulacak ilk parça. Tüm dikkatleri onda toplayabileceğiniz gibi ayakkabı ve aksesuarlarda da ışıltılı modelleri seçip çıtayı daha da yükseltebilirsiniz.

DM x NetWork koleksiyonunun öne çıkan parçalarından püsküllü tasarımlar dans pistine çıkmaya hazır.

Floral desenli yağ yeşili, etnik kaftan, tam da gecenin sonunda parlamaya devam etmek isteyenlere göre…

Partiye hazırlanmak için ihtiyacınız olan tüm parçalar burada!

Be first to comment