NetWork İlkbahar/Yaz 2019

Sonsuz bir bahar hayal edin. Baharın hissettirdiği uyanışı ve yaşam enerjisini bir kapsülde saklayabildiğiniz bir hayal… NetWork İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu ile sonsuz baharı keşfetmeye hazır mısınız?

NetWork İlkbahar/Yaz 2019 kadın koleksiyonu, yaklaşan bahar güneşini müjdelerken trendleri kendine özgü yenilikçi çizgisiyle yorumlayarak, yeni sezonda da şehirli kadının vazgeçilmezi olacak tasarımlar sunuyor.

NetWork erkeği bu sezon sonsuz baharın enerjisi ve dinamizmi ile yenilenmeye hazır. Yaklaşan bahar aylarının heyecanı kumaş seçimleri ve renk skalasındaki değişimle hissediliyor. Siyah, gri ve beyazın uyumlu rutinini pembenin enerjisiyle kıran koleksiyonun genelinde baskılı tshirtler, lazer kesim detaylar ve esnek deri montlar cesur ve hareketli bir sezon vadediyor.

NetWork kadını bu sezon, baharın hissettirdiği tüm duyguları üzerinde taşıyor. Sarıdan kahverengiye, hakiden ekruya, kırmızıdan siyaha uzanan tonlar sezonun renk kodlarını oluşturuyor.

Stil sahibi erkekler için modern ve güçlü tasarımlar sunan NetWork, inovatif ürünlerden gardırobun tamamlayıcısı basic parçalara uzanan geniş ürün seçkisiyle sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Şimdi sıra sizde, keşfetmeye buradan başlayabilirsiniz.

 

Be first to comment