NetWork 2018-19 Fall/Winter Introducing: NetWILD 

“Koş, yaşa, derin bir nefes al!
İçgüdülerine güven ve içinden geleni dinle. Biriktirdiğin ne varsa, şimdi ortaya çıkarma zamanı.”

Nefes Nefese Bir Hikaye
Doğanın gücünden ve sakinliğinden ilham alan NetWork Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonu, sonsuz beyazlığın içinde nefes nefese geçen bir hikaye ile yola çıkıyor.

NetWork Sonbahar/Kış 2018 kampanyası için sezonun şifrelerini, tabiattan ilham alarak çözüyor. Dünyaca ünlü fotoğrafçılar Hunter & Gatti tarafından, Estonya’da -11 derecede 48 saatlik bir çalışmayla tamamlanan kampanya çekimi, ünlü modeller Jacqueline Jablonski ve George Barnett eşliğinde vahşi doğanın gücünü, zenginliğini ve büyüleyici atmosferini şehre taşıyor.

NetWork Sonbahar/Kış 2018-2019 Erkek Koleksiyonu, özgür ruhlu, rahat ve iddialı duruşunu doğadan aldığı güçle pekiştirerek sonsuz beyazlığın içinde özüne geri dönüyor.

Arkaya baktığında gördüğü ayak izleri ve önünde hiç bozulmamış, taze başlangıçlarla NetWork erkeği şehirde doğallığın peşinden gidiyor. 70’lerden İngiliz stiline, birçok farklı temadan ilham alan koleksiyon kusursuz bir kışın habercisi oluyor.

Doğanın İçinden Bir Kış Hikayesi
Tabiatın dinginliğini şehir yaşantısına taşıyan koleksiyonda, bu sezon da modern görünümler öne çıkarken, natürel renk paleti sezona öncülük ediyor.

NetWork kadını bu sezon, vahşi doğanın güçlü yanından ilham alarak yenileniyor  ve doğanın içinde hayat buluyor. İlham veren renk paletlerinden koleksiyonun dinamizmini yükselten desenlere, sezon trendlerine yön veren tasarımlardan stil önerilerine…

Kışın sessizliğinde fark yaratmak için gerekli olan her şey NetWork Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonunda!

Şimdi sırası sizde. Keşfetmeye buradan başlayabilirsiniz.

Be first to comment