Gifts For Stylish Moms

Anneler Günü’ne geri sayım başlamışken, tüm yıl işte, evde, her yerde çok çalışan annelerin kendini şımartma zamanı geldi! Anneleri çok mutlu edecek, en güzel hediye seçenekleri bu Anneler Günü’nde de her zamanki gibi NetWork’te. Koleksiyona ait iddialı tasarımların yer aldığı hediyeleri stil sahibi anneler çok sevecek. Ama siz yine de bu seçenekleri sadece bugün ile sınırlandırmayın çünkü sizin her gününüz özel!

Seyahat Düşkünü Annelere

Denimin cool tavrı, halat detaylı espadrillerin rahatlığı ve trendleri yakından takip eden sırt çantaları… Seyahat etmeyi bir tutku haline getiren ve bunu yaparken stilinden ödün vermeyen bir annelere, Anneler Günü hediyesi için doğru yerdesiniz.

Kariyer Sahibi Annelere

Sade renklerin minimal duruşu, maskülen tarza gönderme yapan parçalar ve mümkün olduğunca az aksesuar… Ailesi için hem işte hem de evde çok çalışan anneler için en özel hediye önerileri…

Doğa Sever Annelere

Açık havada ve doğada vakit geçirmeyi seven, yeşilden ve çiçek desenlerinden güç alan annelere… Sonsuz baharı yaşatacak tasarımlarla, annelere mutluluk hediye edin!

Enerjisi Yüksek Anneler

Rahatlığı stilinde altın kural yapan annelerin kalbine gidecek tasarımlar burada. Tarzı kadar rahatlıkta da iddialı olan parçalar, sportif tavrından asla ödün vermeyen anneler için harika birer hediye seçeneği.

Çanta Tutkunu Anneler

Sofistike stilini en şık çantalarla tamamlamayı seven annelere… Uzun yıllar kullandıkça sizi hatırlatacak bir hediye arıyorsanız kalite ve stili buluşturan bu tasarımlar tam da aradığınız parça. Unutmayın çanta her kadın için başka bir tutkudur.

Be first to comment