Derin Mermerci x NetWork iş birliği devam ediyor!

Derin Mermerci’nin ikonik stiliyle NetWork‘ün zamansız tasarım anlayışını bir araya getiren DM x NetWork özel koleksiyonu, geçen sezonun başarısının ardından bu sezon da yaza damgasını vuruyor. Yalın ve zarif tarzını bu özel koleksiyona yansıtan Derin Mermerci’nin yaratıcı tavrından iham alan cesur tasarımlar, güçlü duruşlarını çabasız şıklıkla birleştiren özgür ruhlu kadınlara hitap ediyor.

Koleksiyonda fuşya, açık pembe ve griden oluşan smokin takımlar öne çıkarken, renkli tütü eteklerle yaratılan kombinasyonlar bu özgür stili tamamlıyor.

Yeşilin farklı tonları sarı ve ekru gibi yumuşak bir renk paletiyle buluşurken, deri püskül garnili mini etekler, gömlek elbiseler, ipek gömlekler, simli hırkalar ve trikolar da dikkat çekiyor.

Koton garni ve tüvit kumaş birleşiminden oluşan ceket elbise ve tulumlar koleksiyonun hit parçaları arasında yerini alırken, dökümlü pantolonlar ve mini elbiseler yeni form yırtmaçlı kruvaze ceketlerle kombine edilerek maskülen bir görünüme kavuşuyor. Kumaş detaylı oversize denim ceketler ise koleksiyonunun öne çıkan parçalarından…

NetWork.com.tr ve seçili mağazalarda yerini alan DM X NetWork koleksiyonunu keşfetmeye buradan başlayabilirsiniz.

Be first to comment