Çizgisi Olan Babalara Hediye Önerileri

Farklı çizgilere sahip babaların, benzersiz stillerini tamamlayacak mükemmel hediyelerle tanışın. Size yol göstermesi ve işinizi kolaylaştırması açısından babalar için hazırladığımız hediye rehberi karşınızda.

Non-Iron Gömlek

Baba olmak şaşırmak, gülmek, ağlamak, heyecanlanmaktır. Tüm bu duyguların yüze birer çizgi olarak yansıdığı babalara; çizgisiz, kırışmayan NetWork Non-Iron Gömlek. Nefes alabilen ve leke tutmayan özel dokusu ile ayrıcalıklı bir deneyim sunan gömleklerle, kırışıklık gibi problemleri de ortadan kaldıran özel doku sayesinde gün boyu rahat hissederek şık görünmek mümkün…

Babaların Yeni Vazgeçilmezleri

Erkeklerin vazgeçilmez parçaları, renk ve model alternatifleri ile NetWork ESSENTIALS koleksiyonunda bir araya geliyor. Yakasındaki tela sayesinde formunu her zaman koruyan polo tshirt’lerden, rengarenk keten gömleklere her erkeğin gardırobunda bulunması gereken tasarımlar, babaları çok sevindirecek.

Ailesine Olduğu Kadar İşine de Düşkün Babalara…

Blazer ceketler, kumaş pantolonlar ve zamansız gömlekler tercih eden, ailesi için çok çalışan babalara, iş hayatlarında kullanabilecekleri özel hediyeler.

Hafta Sonu İçin Yaşayan Babalara…

Hafta sonlarında ailesiyle vakit geçirmeyi tercih eden, sportif seçimleriyle gününe hareket katan babalara jean’lerden, tshirt’lere, incecik trikolardan stil sahibi sneaker’lara rahat ve dinamik seçenekler.

Güneş, Kum ve Deniz Tatillerin Vazgeçilmezleri

Uzun bir tatili hak eden babalara, rengarenk şortlardan, serin yaz akşamlarını ısıtacak montlara; tatil stilinin olmazsa olmazları.

Pasaportunda Bol Miktarda Pul Olan Babalar İçin

Her seyahat valizinde bulunması gereken ve hayatı kolaylaştıran tasarımlarla, yolculuk yapmaktan keyif alan ve sürekli hareket halinde olan seyahat düşkünü babalar için kullanışlı ve stil sahibi hediyeler.

Özel Davetlerde Dikkat Çekmeyi Seven Babalara

NetWork Ceremony koleksiyonundan, özel anlarda babaların stilini tamamlayacak şık hediye seçenekleri

Be first to comment