Bugün Kendini Şımart!

Tüm yıl ofiste, evde, her yerde ailesi için çok çalışan anneler için “I LOVE ME” sloganından yola çıkarak kendilerini şımartacakları en güzel önerileri bir araya getirdik. Bu önerileri sadece Anneler Günü için düşünmeyin çünkü yalnızca tek bir gün değil, her gün kendinizi özel ve hissetmek en çok sizin hakkınız!

Yoga

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu hissetmek bugün en çok sizin hakkınız. Uyandığınızda yoga yaparak, kendinizi güne hazırlamak hem enerjinizi yükseltecektir hem de yenilenme hissi yaratacaktır.

Spa

Sürekli koşturma halinde olan anneler için; spa, masaj ve cilt bakımlarının en popüler Anneler Günü hediyelerinden olmalarının nedeni belli. Kendinize yeteri kadar vakit ayıramadığınızı düşünüyorsanız bugün bunun tam zamanı! Bizim tavsiyemiz en az 2 saatlik bir bakım olsa da, yarım saat de kendinizi yenilenmiş hissetmeniz için yeterli olacaktır.

Küvet Keyfi

En son ne zaman kendinize vakit ayırıp küvette keyif yaptığınızı hatırlıyor musunuz? Evden çok uzaklaşmak istemeyen ve biraz kafa dinlemek isteyen annelere kolay bir çözüm olacak bu seçeneğin bir kaç gerekliliği var; mumlar, kitap, müzik ve banyo köpüğü!

“Chick Flick”

Sadece kendi istediğiniz bir filmi en son ne zaman izlediniz? Gerçek aşkı bulunca harika bir değişim yaşayan, yakışıklı başrol oyuncusuna odaklanabileceğiniz bir film izlemek Anneler Günü için harika bir seçenek.

Workshop

Kendinizi geliştirmek istiyor fakat vakit bulamıyor muydunuz? Bugün uzun zamandır istediğiniz bir workshop’a katılarak hayatınıza yeni bir hobi katmanın tam zamanı!

Alışveriş

Alışverişle kendinizi şımartmak için bundan daha güzel bir gün olmayabilir. Uzun zamandır beğendiğiniz o pardesü ya da görür görmez aşık olduğunuz yeni bir elbise… Bugün kendinizi mutlu etmek için gününüzün birkaç saatini alışverişe ayırabilirsiniz.

“Girls Night Out”

Çocukları babalarına emanet edin ve kız arkadaşlarınızla harika bir gece geçirin. Kız kardeşliği kutlayacağınız dans dolu, bol sohbetli bir gece hem sizin hem de arkadaşlarınız için oldukça keyifli olacaktır.

 

Be first to comment