Bugün Kendine Çalış!

Tüm yıl işte, evde, her yerde çok çalışan anneler için “Bugün Kendine Çalış” sloganından yola çıkarak en güzel seçenekleri bir araya getirdik. Bu seçenekleri sadece Anneler Günü ile sınırlandırmayın çünkü sizin her gününüz özel…


1-Bugün güzelce dinlenin…
Bugün ya da hafta sonları güne başlarken en azından birkaç saatinizi kendinize ayırın. Bu birkaç saatte evde kendi konfor alanınızı oluşturun.


2-Bugün farklı şeyler deneyin…
Workshop’lar tam da böyle zamanlara göre! Bora Çetin yönetimindeki Doppiocotto seramik atölyesi, workshop’larıyla iyi bir alternatif olabilir. Bu adresten takip edebilirsiniz.

3- Bugün kendini ekstra iyi hissedin…
“AntiGravity Yoga”yı denemediyseniz tam zamanı! Yer çekimine meydan okuyan bu yeni akımı Şişli’de bulunan Yoga Fly İstanbul’da deneyebilirsiniz. Detaylar burada.


4-Bugün gurme lezzetlerle buluşun…
Eataly Mutfak Atölyesi’nde, İtalyan mutfağının en karakteristik tarifleri eşliğinde Napoli Yemekleri’ni denemeye ne dersiniz? Napoli… Pizzanın doğduğu yer, manda sütü mozerellanın ana vatanı, İtalyan mutfağının kalbi! Bu özel workshop ile hem Napoli mutfağının sırlarını keşfedebilir hem de sevdiklerinizi gerçek Napoli tarifleriyle büyülemenin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Menü ve diğer detaylar burada!


5- Bugün ruhunuzu iyi besleyin…
Caz müzikle aranız iyiyse;  elektronik, funk, indie, blues, klasik, pop ve rock müziklerini caz müzikle işleyen “Her Müziğin Caz Festivali” 13 Mayıs’a kadar dopdolu bir programla Zorlu PSM’de. Müziksiz kalmayın.


6-Bugün istediğiniz yere kısa bir kaçamak yapın…

11-13 Mayıs’ta gerçekleşecek Tasting Alaçatı kaçamak için tam adres olabilir. Alaçatı’nın en özel mekanlarında birbiri içinde eriyen gurme lezzetler, sohbetler, etkinlikler, workshop’lar, müzik, sanat ve macerayla keşfetmeyi, yeni deneyimler yaşatmayı hedefleyen uluslararası bir yaşam buluşması hayata geçiyor. Siz de katılmak isterseniz detaylar burada.


7-Bugün hep istediğiniz o ayakkabıyı alın…

Alışverişle kendinizi şımartmak için bundan daha güzel bir gün olmayabilir. Çok uzun zamandır beğendiğiniz o çanta ya da görür görmez sahip olmayak isteyeceğiniz bir çift yeni ayakkabı… Bugün gardırobunuza dahil edeceğiniz parçalarla kendinizi mutlu etmek için gününüzün birkaç saatini alışverişe ayırabilirsiniz.


8-Bugün yeni yerler keşfedin…

Tomtom sokak yeni bir yer olmasa da “TasarımTomtom Sokakta” etkinliğiyle keşfedilecek bambaşka bir yere dönüşüyor. Bu sene 10-13 Mayıs’ta gerçekleşecek etkinlikte sergi ve enstalasyonlar, sohbet ve atölyeler, canlı performanslar Tomtom Mahallesi’nin yaratıcı havasını güçlendirerek, tasarım dünyasına ilham veriyor. Çok sayıda marka ve tasarımcının tasarımlarının yer aldığı bu etkinlikten kendinize hediye almayı unutmayın çünkü bugün sizin gününüz.

 

 

Be first to comment